SKIMAT.cz lyžařské slevy, výprodeje
HAVEN | Sjezdové lyžování | Chrániče - sjezdovky | Snowboarding | Chrániče - snowboard

Páteřák HAVEN Mock Turtle

Pohodlný a dobře padnoucí chránič páteře z odolného a silného ABS plastu s kloubem pro zvýšení pohyblivosti při zachování maximální ochrany. Velikost M.Páteřák HAVEN Mock Turtle Pro velikosti osob:
M - 160cm - 165cm
L - 165cm - 179cm
XL - 180cm - 195cm

Konstrukce chrániče je volená tak, aby byl náraz do poměrně malé části zad (páteře) rozložen do co největší plochy, čímž se působící síla úměrně zmenší. Funkční prvky, které toto zajišťují, jsou plastové části připevněné na povrchu celého chrániče. Ty jsou navzájem provázány tak, aby se síla působící při nárazu roznesla i do okolních prvků a přitom byla zachována snadná pohyblivost při standardním sportovním výkonu (ať již je jakýkoliv). Zmíněné plastové části jsou podloženy materiálem, který splňuje přibližně stejné funkce jako zádový systém normálního batohu – odvádět od těla pot, změkčovat případný tlak od plastových částí a zajistit tak komfortní a neomezující nošení.

Páteřový chránič je na těle tradičně připevněn pomocí kšand, bederního pásu a navíc prsního úvazku. Míra uchycení je tedy velmi nadprůměrná.

Další slevy od HAVEN

Rukavice HAVEN Pure Nordic Lite Women

Rukavice HAVEN Pure Nordic…

-50

299 349

Zbývá 12 ks

Rukavice HAVEN Pure Nordic Lite Women Dámské slabé rukavice s vnitřním chloupkem. Možné používat také jako thermo vložku do dalších rukavic.

Otevřít nabídku
Rukavice HAVEN Pure Nordic Lite Men

Rukavice HAVEN Pure Nordic…

-50

299 349

Zbývá 8 ks

Rukavice HAVEN Pure Nordic Lite Men Pánské slabé rukavice s vnitřním chloupkem. Možné používat také jako thermo vložku do dalších rukavic.

Otevřít nabídku
Akční Full HD kamera CamOne Infinity s displejem

Akční Full HD kamera…

-2500

3990 6490

Zbývá 2 ks

Akční Full HD kamera CamOne Infinity s displejem CamOne infinity je Full HD akční sportovní kamera pro všechny vaše aktivity - díky své malé velikosti, její stavbě a váze pouze 77 gramů. Rozsáhlý sortiment připojení umožňuje ji připevnit téměř všude, například na helmu, řídítka, surf nebo snowboardu.

Otevřít nabídku
Chránič páteře HAVEN Defender

Chránič páteře HAVEN…

-300

990 1290

Zbývá 27 ks

Chránič páteře HAVEN Defender Pohodlný chránič páteře z ABS plastu. Bílá a černá varianta. Příjemná MESH tkanina. Velikost L a XL.

Otevřít nabídku
Registruj se

Přihlásit

V košíku: 0
Byla by škoda nesledovat aktuální slevy. Neváhej se registrovat a nastav si sledování e-mailem.